Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan köşe yazarlarına ayar verdi


Bazı köşe yazarlarının kendisi adına racon kesmeye çalıştığını belirten Erdoğan, racon kesilecekse kendisinin keseceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda gündemi değerlendirdi.

"BU DA BÖYLE BİLİNMELİ"

Bazı köşe yazarlarının kendisi adına herkese ayar vermeye kalktığını gördüğünü belirten Cumhurbaşkanı, kendisinin buna ihtiyaç duymadığını ifade ederek "Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli." dedi. 
Erdoğan, kendisinin her şeyi açık ve net bir şekilde ifade ettiğini de sözlerine ekledi.

ŞAHSIM ADINA RACON KESMEYE ÇALIŞIYORLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Zaman zaman kamuoyunda, medyada, partimiz içinde kesinlikle arzu ve tasvip etmediğim tartışmaların yaşandığına şahit oluyoruz. Genellikle sosyal medya hesapları veya kimi köşe yazarları üzerinden başlatılan bu tartışmalarda, birilerinin şahsımın adına adeta racon kestiği, herkese ayar vermeye çalıştığı anlaşılıyor. Burada bir kez daha açık ve net olarak ifade ediyorum; benim, milletimle, partimle paylaşacağım bir düşüncem, bir teklifim, bir hissiyatım varsa, bunun yolları bellidir.

RACONU BİZZAT KENDİM KESERİM

Kimsenin racon kesmesine de ihtiyacım yoktur. Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli. 
Kongre sürecimizde gerçekleştireceğimiz bu değişim asla bir tasfiye değildir. Bizim siyaset terbiyemizde vefa çok önemlidir. Ülkesine, şehrine, partisine hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızın emeğini, gayretini, fedakarlığını unutmadık, unutmayacağız. Kendisi yolunu şaşırıp başka mecralara yönelmediği sürece her arkadaşımızın bizim gönlümüzde ve yanı başımızda yeri vardır.

BATI'YLA NE KONUŞMAMIZ GEREKİYORSA..

Parti teşkilatlarımızda yaptığımız toplantılarda, tüm milletimizin gözü önünde konuşuyor, tartışıyor, mesajlarımızı ifade ediyoruz. Aynı şekilde dünya ve ülke meseleleriyle ilgili konularda da gerektiği her durumda görüşlerimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz. Batı'yla ne konuşmamız gerekiyorsa kapıların arkasında değil, milletin önünde, dünyanın önünde konuşuyoruz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

  • UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Gündem
PKK iki MİT'çiyi kaçırdı mı?
Türkiye
Diyanet İşleri Başkanlığında devir teslim töreni
Dünya
ABD'den PKK'ya 120 TIR silah daha!

Hava Durumu

28°
Detaylı Hava Raporu